Oferta

Wszystko musi się zgadzać, a klient w każdym momencie wie za co i ile płaci. 

 

W naszej firmie klient otrzymuje wstępny kosztorys. Po jego akceptacji wykonujemy bardzo szczegółową wycenę prac robocizny łącznie z zestawieniem zastosowanych materiałów.Taka wycena stanowi załącznik do umowy, w której ściśle określone są wszelkie możliwe zmiany. Na tej podstawie na koniec prac sporządzony zostanie kosztorys powykonawczy

 

Wykonujemy zlecenia również dla większych firm (developerzy, spółdzielnie, sklepy, biura, gabinety, hotele, restauracje) jak i dla indywidualnych inwestorów prywatnych (domy, mieszkania, łazienki, kuchnie itp)

Na wszystkie prace  i materiały udzielamy gwarancji budowlanych do 36 miesięcy. 


Działalność firmy skupia wszystko co jest związane  realizacją wnętrz. Projekt ,doradztwo i aranżację wnętrz ,dobór i zakup materiałów ,kompleksowe wykonawstwo wszystkich prac wykończeniowych.

Wysokie kwalifikacje naszego zespołu jak również  kadry inżynieryjno–technicznej, oraz znajomość zagadnień wykonawczych ,pozwalają nam podjąć się złożonych i skomplikowanych projektów. Jako jedna z większych firm budowlanych na rynku lubimy podejmować nowe wyzwania i stawiać im czoła. Posiadając własne zaplecze techniczne, logistyczne oraz możliwości dostawcze ,jesteśmy firmą w pełni samodzielną oraz przygotowaną na doświadczenia związane z wysokimi aspiracjami firmy, jakimi są duże inwestycje.

Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju oraz Unii Europejskiej,dotychczas odwiedziliśmy: Warszawa, Londyn, Bruksela, Monachium, Oslo, Haugesund, Berlin, Trójmiasto.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy usługę projektu na odległość. 


Oferujemy zarówno możliwość wykonania projektu i realizacji wykończenia  wnętrza zlokalizowanego w dowolnym miejscu w kraju lub za granicą jak i na inwestycji  zlokalizowanej w Trójmieście ,Warszawie lub okolicy przebywającego poza granicami kraju.

Usługa projektu na odległość skierowana jest do osób, które:

  • posiadają nieruchomość w dowolnej lokalizacji w Polsce.
  • posiadają nieruchomość poza granicami kraju
  • posiadają nieruchomość w dowolnej lokalizacji w Polsce ale sami pozostają poza granicami kraju lub nie mogą uczestniczyć w spotkaniach.

Wykorzystując do kontaktu z klientem pocztę elektroniczną oraz telefon przeprowadzamy pełen standardowy proces projektowy. Finalną dokumentację przesyłamy drogą pocztową lub za pośrednictwem kuriera.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Na życzenie klienta dokonujemy kalkulacji kosztów na podstawie przewidywanych prac w Państwa lokalu.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, której dewizą jest najwyższa jakość oferowanych usług przy konkurencyjnych cenach. Wszelkie pytania i zamówienia proszę kierować pod numer telefonu +48 606 141 011 lub na adres e-mail info@malgips.pl

 

-właściciel firmy Malgips