O Nas

FIRMA MALGIPS TO PROFESJONALIŚCI KTÓRZY WYKONAWSTWEM INWESTYCJI BUDOWLANYCH I WYKAŃCZANIEM WNĘTRZ ZAJMUJĄ SIĘ Z PASJĄ, DBAJĄC PRZY TYM O NALEŻYTĄ JAKOŚĆ WYKONANIA. GWARANTUJEMY JAKOŚĆ I DBAŁOŚĆ O SOLIDNE WYKONANIE NIE TYLKO TEGO CO WIDAĆ NA ZEWNĄTRZ. STARAMY SIĘ SPROSTAĆ WSZELKIM WYMAGANIOM INWESTORÓW. NASZA WIELOLETNIA OBECNOŚĆ NA RYNKU (od 2000r.) JEST GWARANCJĄ SOLIDNOŚCI,TERMINOWOŚCI I WYSOKIEJ JAKOŚCI ŚWIADCZONYCH PRZEZ NASZĄ FIRMĘ USŁUG.

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Pracami wykończeniowymi i realizacjami budowlanymi zajmujemy się już od roku 2000. To ponad 16 lat doświadczenia i sporo zdobytej wiedzy z których korzystamy aby sprostać wszelkim wymaganiom.

Gwarancja jakości

Dbamy o najmniejsze detale. Nasze realizacje to nasza najlepsza wizytówka. W miarę powiększania się firmy kładziemy duży nacisk na szkolenie pracowników co owocuje solidnością, wysoką jakością i co ważne terminowością.

Kompleksowa obsługa

Na życzenie naszych Klientów wykonujemy również kompleksową realizację inwestycji: projekty i aranżacje wnętrz, służymy poradą w doborze materiałów budowlanych, mebli oraz całego wyposażenia.

Szukasz firmy z doświadczeniem dbającej o jakość wykonywanych prac?

Zaufaj profesjonalistom. Szkolenia załogi i 16 lat doświadczenia dają nam przewagę na rynku.

Wykonujemy zlecenia zarówno dla większych firm (developerzy, biura), jak i dla indywidualnych inwestorów prywatnych (domy, mieszkania)