MALGIPS - generalny wykonawca z Gdańska

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu robót budowlanych w charakterze generalnego wykonawcy. Gdański Malgips zajmuje się kompleksową realizacją projektów z zakresu budownictwa komercyjnego, obiektów usługowych, handlowych, przemysłowych, hotelowych oraz użyteczności publicznej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie wykonywanych prac budowlanych o różnym charakterze (obejmujących budowanie od podstaw, remonty, adaptacje oraz prace wykończeniowe) oferujemy Państwu jedne z najbardziej kompleksowych usług w całym kraju!

BEZPIECZEŃSTWO I PROFESJONALIZM

Malgips to generalny wykonawca z Gdańska, który potrafi szybko i sprawnie przeprowadzić wszelkie prace budowlane tak, by zminimalizować ich wpływ na funkcjonowanie działających obiektów. Zatrudniamy tylko doświadczonych i sprawdzonych fachowców, którzy potrafią zaradzić każdemu problemowi. Własna kadra pozwala nam na sprawną i terminową realizację nawet najbardziej wymagających zadań budowlanych. Doskonale wiemy, jak ważne są odpowiednie materiały budowlane. Korzystamy tylko z tych, które w pełni odpowiadają naszym wymaganiom i pozwalają szybko i sprawnie przeprowadzić wszelkie prace budowlane. Każda nasza ekipa jest wyposażona w profesjonalne akcesoria i narzędzia, ułatwiające prace remontowo-budowlane.

STABILNOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

Firma Malgips jest dynamicznie rozwijająca się polską firmą, która powstała w 2000 roku. Jesteśmy dumni, że możemy podjąć się realizacji nawet najbardziej złożonych inwestycji. Sumiennie wywiązujemy się z warunków każdej umowy. Gwarantujemy, że posiadamy odpowiednie środki do tego, by każde przyjęte przez nas zlecenie mogło zostać bez przeszkód zrealizowane. Naszymi zleceniodawcami są duże Firmy oraz indywidualni Klienci z Polski i Europy. Malgips - generalny wykonawca Gdańsk, dba o to, by każda Firma (bez względu na jej potencjał, obroty czy pozycje na rynku) mogła znaleźć coś dla siebie. Każdy nasz Klient jest traktowany z należytą starannością i odpowiedzialnością.