APARTAMENT NEPTUN PARK

Malgips – profesjonalne wykończenia wnętrz - Trójmiasto

Atrakcyjne wykończenie wnętrz to prawdziwe wyzwanie. Szczególnie, że to od niego zależy samopoczucie osób przebywających w danym pomieszczeniu. Urządzając swoje własne wnętrze chcemy, aby poza wygodą i estetyką, wzbudzało podziw, zaskakiwało i na długo pozostawało w pamięci. Projektowanie i wykańczanie wnętrz jest etapem wywołującym najwięcej stresu i emocji. Jeśli budujesz od podstaw, wiesz że jesteś już o krok od osiągnięcia celu, ale w głowie ciągle pojawia się myśl, że do mety został ostatni przystanek, zaaranżowanie wnętrz. Remontując pomieszczenie, borykasz się natomiast z problemem: w jaki sposób mogę przeprojektować obecny wygląd, aby wprowadzić nieco świeżości? Tak czy inaczej, jest to ciężki orzech do zgryzienia. Malgips to firma budowlana Gdańsk – jej fundamentalnym atrybutem są wykończenia wnętrz. Gdańsk oraz całe Trójmiasto to główne ośrodki działalności marki. Naszą misją jest przeprowadzanie klientów od początku do końca, przez cały proces aranżacji wnętrza. Jako generalny wykonawca Gdańsk - przedstawiamy jasne warunki, klient wie za co płaci i na jakim etapie remontu znajduje się jego pomieszczenie.

NA CO MOŻESZ LICZYĆ PODEJMUJĄC WSPÓŁPRACĘ Z MALGIPS?

Profesjonalne doradztwo. Rozpoznajemy potrzeby oraz dobieramy odpowiednie środki. Projekty wnętrz Gdańsk są dzięki temu w pełni realizowane. Wprowadzamy poprawki do wizji klienta oraz konsultujemy własne propozycje, składające się na indywidualne projekty wnętrz Gdańsk.. Opracowujemy koncepcje, zarówno stylistyczne, jak i funkcjonalne. Dostarczamy klientom opisy, szkice oraz wizualizację, które pomogą wybrać najlepszą koncepcję. Szczegółowy kosztorys. Przygotowujemy kompletny i jasny kosztorys. Uwzględniamy wycenę wszystkich prac i materiałów. Doskonale wiesz, za co i kiedy płacisz. Kontrola czasu. Na samym początku naszej współpracy tworzymy dokładny harmonogram prac. Czas remontu jest optymalizowany, tak abyś miał pełną kontrolę nad realizacją inwestycji i spokojnie mógł planować dalsze działania. Wykończenie wnętrz zgodnie z zaakceptowanym projektem. Dbamy o każdy detal aranżacji pomieszczeń. Wykwalifikowany zespół i lata doświadczeń są gwarancją realizacji projektów najwyższej jakości. Gwarancja. Każdy projekt kończymy udzieleniem 36-miesięcznej gwarancji na całość wykonanej przez nas pracy. Jesteśmy jedną z nielicznych na rynku firm oferujących aż 3-letni okres gwarancyjny.

WYKOŃCZENIA WNĘTRZ GDAŃSK, OKOLICE I CAŁA POLSKA

Mimo, że jesteśmy generalnym wykonawcą, mającym własną siedzibę w Gdańsku, swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju oraz za granicą. Nasze wykończenia nadają esencji pomieszczeniom w największych stolicach Europy. Świadczymy usługi które obejmują prace remontowo-wykończeniowe, aranżacje i projekty wnętrz. Gdańsk, Trójmiasto – nie tylko na terenie tych miast. Zajmujemy się wykończeniami wnętrz domów, lokali użytkowych, hoteli czy restauracji. Doświadczenie zdobyte w branży pozwala nam sprostać każdemu wyzwaniu. Do projektów podchodzimy indywidualnie, gdyż każdy klient oczekuje czegoś innego. Firma budowlana Gdańsk jest gotowa sprostać oczekiwaniom nawet tych najbardziej wymagających. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy na stronę O nas. Zapraszamy Malgips!